Gizlilik Politikası

İnternet İşletmesinin Meşruiyeti

Rayo platformunun tüm ilke ve çalışma aşamaları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, e-ticaret kurallarına ve müşteri haklarının korunmasına ilişkin yasalarla belirlenmiştir ve Rayo her zaman kullanıcı odaklı faaliyetlerinde kullanıcılarını koruyan bu yasalara uymakla yükümlüdür.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Rayo, platformun bazı hizmetlerini satın almak veya kullanmak için kullanıcılardan iletişim numaraları, adresler vb. bilgiler talep eder ve gizliliklerini mümkün olduğunca korumayı taahhüt eder.

Bu web sitesinde bulunan tüm içerik (herhangi bir hizmet, metin, grafik, logo, simge, buton, resim, veri ve tüm içerikler) Rayo tarafından üretilmiş ve bu sitenin mülkünün bir parçası olarak kabul edilmiştir;  yazılı izin olmadan her türlü kullanım, yine Rayo tarafından yasal merciiler yoluyla yargıya taşınma hakkına sahiptir. Ayrıca, Rayo sitesi tarafından sağlanan hizmetlerin isimleri ve tescilli ticari markalar teliflidir ve ticari amaçlarla her türlü kullanım yasal kovuşturmaya tabidir.

Kullanıcılar ve müşterilerle iletişim için onayladığımız tek resmi referans rayo.com.tr adresli Rayonun resmi web sitesidir.

Gizlilik Politikası

Destek

Rayo'da 7/ 24 saat destekle sizi yalnız bırakmayacağız ve tüm sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.Telefon dışı, iletişim için, Bize Ulaşın sayfasını kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar için gerekli tüm bilgiler, Rayo sitesinde bulunmaktadır. söz konusu bölümlere atıfta bulunarak ve onları inceleyerek, koşullar, hizmetler ve üeünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri destek ekibimiz , her zaman, kullanıcıların her türlü soru ve endişelerini yanıtlamaya hazırlar.