Hakkımızda

Araştırmalar sonrası, bir web sitesine olan ihtiyacın hala farklı işletmeler için en yüksek ihtiyaç olduğu sonucuna vardık.
Rayo platformu, profesyonel analistler, deneyimli programcılar ve yaratıcı grafik tasarımcılarından oluşan Pardis şirketinin ürünlerinden biridir ve 2018'den beri faaliyet göstermektedir. Bu yazılım, insanların oldukça kullanıcı dostu bir ortamda teknik bilgi ve programlamaya ihtiyaç duymadan, mümkün olan en düşük maliyet ve zamanı harcayarak bir websitesi oluşturmalarına olanak tanır. Rayo, kullanımı için kodlama gibi herhangi bir teknik bilgi gerektirmeyen profesyonel bir internet sitesi ve çevrimiçi mağaza oluşturucusudur. Temel miktarda bilgisayar ve internet kullanma bilgisine sahip olan herkes Rayo ile bir web sitesi veya çevrimiçi mağaza oluşturabilir. Kullanıcılar, düzenlemelerini bitirdikten sonra bir websitesi veya mağaza oluşturucusuna sahip olmanın avantajlarını kullanarak müşteri veya ziyaretçi çekmeye başlayabilir.

Rayo'nun Yeni Faaliyetleri

HTML ve CSS'nin en son ve güncel teknolojilerine uygun olarak yazılan ilk sürümü sunduktan sonra, Rayo'ya zamanla daha gelişmiş özellikler ve olanaklar eklendi; Örneğin, çeşitli şablonlarla çevrimiçi bir mağaza oluşturmak mümkün oldu, sitenin bir çok bölümüne sürükle ve bırak işlevi eklendi,  çoğu bölümünde SEO ayarları (arama motoru optimizasyonu) kontrol edilebilmeye başlandı, ayrıca web sitelerini Google Web Yöneticisi ve Google Analytics'e bağlama imkanı aktifleştirildi.

Yakında Rayo site oluşturucusuna yeni şablonlar (theme) ve form oluşturucu (form maker) gibi birçok geliştirilmiş özellik ekleyeceğiz.